ថ្នាក់ថ្មីនឹងចាប់ផ្តើមនៅខែមករា ឆ្នាំ 2022

ថ្នាក់រៀនត្រូវបានធ្វើឡើងទាំងនៅក្នុងបន្ទប់ពហុគោលបំណងនៅជាន់ធំនៃមជ្ឈមណ្ឌលអ្នកទស្សនា ឬនៅក្នុងបន្ទប់រៀននៅជាន់ខាងលើក្នុងមជ្ឈមណ្ឌលស្វែងរកគ្រួសារ។ ថ្នាក់អាចផ្លាស់ប្តូរ ឬបន្ថែម។ សូមពិនិត្យមើលឡើងវិញឱ្យបានញឹកញាប់សម្រាប់បញ្ជីចុះឈ្មោះដែលត្រូវអនុវត្តតាម។


ថ្ងៃទី 1 ខែមករា

ថ្ងៃសៅរ៍

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក:


ថ្ងៃទី 3 ខែមករា

ថ្ងៃច័ន្ទ

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក ៖ លាក់ និងស្វែងរកនៅក្នុងជំរឿនសហព័ន្ធសហរដ្ឋអាមេរិក ដោយ Jeanne Koniuszy ។ (បន្ទប់ពហុមុខងារ) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.

1:00 រសៀល៖ អនុស្សាវរីយ៍ (ការចងចាំជាភាសាអេស្ប៉ាញ) ដោយ Rosa Aguilera ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.


ថ្ងៃទី 4 ខែមករា

ថ្ងៃអង្គារ

7:00 យប់: ការបម្រុងទុក 101 - ការរក្សាប្រវត្តិគ្រួសាររបស់អ្នកឱ្យមានសុវត្ថិភាពដោយ Richard Young ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.


ថ្ងៃទី 5 ខែមករា

ថ្ងៃពុធ

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក: អនុស្សាវរីយ៍នៃ FamilySearch រួមទាំងអាល់ប៊ុមនៅក្នុងគ្រួសាររបស់អ្នកដោយ Gordon Mulleneaux។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ។

11:30 ព្រឹក៖ ការណែនាំអំពីការស្វែងរកគ្រួសារដោយ Kathy Percy ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.

1:00 រសៀល៖ ការ​បញ្ចូល​លេខ​ស្ទួន​ក្នុង FamilySearch ដោយ Kathy Percy។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.


ថ្ងៃទី 6 ខែមករា

ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក:

7:00 យប់: PHX East Valley DNA Interest Group - កម្រិតមធ្យមទៅកម្រិតខ្ពស់ដោយ McKell Keeney ។ (បន្ទប់ពហុមុខងារ) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ។


ថ្ងៃទី 7 ខែមករា

ថ្ងៃសុក្រ

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក: កំណត់ត្រាអាល្លឺម៉ង់ដោយមិនស្គាល់ភាសាអាឡឺម៉ង់ដោយ Mindy McBride ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.

11:30 ព្រឹក៖ សកម្មភាពស្វែងរកគ្រួសារដោយ Doni Coleman ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.

ម៉ោង 2:00 រសៀល៖ កំណត់ត្រាស្វែងរកដោយ Linda Hansen ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.


ថ្ងៃទី 8 ខែមករា

ថ្ងៃសៅរ៍

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក:

7:00 យប់


ថ្ងៃទី 10 ខែមករា

ថ្ងៃច័ន្ទ

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក: ការចាប់ផ្តើមសន្ទស្សន៍ដោយ Mary Bowden ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.


ថ្ងៃទី 11 ខែមករា

ថ្ងៃអង្គារ

7:00 យប់: Billion Graves - ការដាក់ថ្មគោលលើពពក ដោយ Richard Young ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.


ថ្ងៃទី 12 ខែមករា

ថ្ងៃពុធ

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក: កំណត់ត្រាភាគខាងកើតកាណាដា - រួមទាំងខេត្តភាគខាងកើតទាំងអស់ដោយ Gordon Mulleneaux ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.


ថ្ងៃទី 13 ខែមករា

ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក: Thru Lines និង DNA Matches ដោយ Karen HoChing ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.

1:00 PM: ប្រព័ន្ធស្កេន Epsom ដោយ Amy Stratton ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.

7:00 យប់៖ InfranView – ផ្នែកទី 1 ការចាប់យក និងកែសម្រួលរូបភាពនៅលើកុំព្យូទ័រដោយ Jim Heap ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះ​ឈ្មោះ ទីនេះ


ថ្ងៃទី 14 ខែមករា

ថ្ងៃសុក្រ

1:០០ ល្ងាច៖ Ancestry.com ដោយ Jeanne Koniuszy ។ (បន្ទប់ពហុមុខងារ) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.



ថ្ងៃទី 15 ខែមករា

ថ្ងៃសៅរ៍

2:០០ ល្ងាច៖



ថ្ងៃទី 17 ខែមករា

ថ្ងៃច័ន្ទ

2:០០ ល្ងាច៖



ថ្ងៃទី 18 ខែមករា

ថ្ងៃអង្គារ

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក: ការណែនាំអំពី Roots Magic 8 – ទំព័រដើម ការកំណត់ ឯកសារ មនុស្សដោយ Jeanne Koniuszy ។ (បន្ទប់ពហុមុខងារ) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ។

7:00 យប់៖ DNA for Beginners Workshop ដោយ McKell Keeney ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.



ថ្ងៃទី 19 ខែមករា

ថ្ងៃពុធ

10:00 ព្រឹក៖ ការស្រាវជ្រាវបារាំង - ស្វែងរកបុព្វបុរសរបស់អ្នកនៅប្រទេសបារាំងទាំងអស់ដោយ Gordon Mulleaneaux ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ។



ថ្ងៃទី 20 ខែមករា

ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍

11:00 ព្រឹក៖ ធនធានអនឡាញសំខាន់ៗចំនួនប្រាំពីរសម្រាប់ការស្រាវជ្រាវរបស់សហរដ្ឋអាមេរិកដោយ Denise Crawford ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.

1:00 រសៀល: ការបម្រុងទុក 101 - ការរក្សាប្រវត្តិគ្រួសាររបស់អ្នកឱ្យមានសុវត្ថិភាពដោយ Richard Young ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.



ថ្ងៃទី 21 ខែមករា

ថ្ងៃសុក្រ

2:០០ ល្ងាច៖ កត់ត្រាការស្វែងរកនៅក្នុង FamilySearch ដោយ Linda Hansen។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.



ថ្ងៃទី 22 ខែមករា

ថ្ងៃសៅរ៍

2:០០ ល្ងាច៖



ថ្ងៃទី 24 ខែមករា

ថ្ងៃច័ន្ទ

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក: ស្វែងរកផ្នូរដោយ Jeanne Koniuszy ។ (បន្ទប់ពហុមុខងារ) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.



ថ្ងៃទី 25 ខែមករា

ថ្ងៃអង្គារ

7:០០ ល្ងាច៖ ការចាប់ផ្តើមសន្ទស្សន៍ដោយ Mary Bowden ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.



ថ្ងៃទី 26 ខែមករា

ថ្ងៃពុធ

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក: ការដោះស្រាយបញ្ហា - ជំនាញជាមូលដ្ឋានដោយប្រើជំរឿន ដីធ្លី និងកំណត់ត្រាសាកល្បងដោយ Denise Crawford ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.

4:00 ល្ងាច៖ ការស្វែងរកព័ត៌មាននៅក្នុងការប្រមូលកំណត់ត្រាដែលមិនបានធ្វើលិបិក្រមដោយ Lynne Tolman ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.

5:30 ល្ងាច៖ ការប្រើប្រាស់ទិដ្ឋភាព "ចុះពីកំណើត" ដើម្បីបំពេញមែកធាងគ្រួសាររបស់អ្នកដោយ Glen Tolman ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ។



ថ្ងៃទី 27 ខែមករា

ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍

1:00 រសៀល: Billion Graves - ការដាក់ថ្មគោលលើពពក ដោយ Richard Young ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.

7:00 យប់៖ InfranView ផ្នែកទី 2 ការចាប់យក និងកែសម្រួលរូបភាពនៅលើកុំព្យូទ័រដោយ Jim Heap ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.



ថ្ងៃទី 28 ខែមករា

ថ្ងៃសុក្រ

2:០០ ល្ងាច៖ ទិដ្ឋភាពទូទៅកំណត់ត្រាជនជាតិដើមអាមេរិកដោយ Emerson Mose ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.



ថ្ងៃទី 29 ខែមករា

ថ្ងៃសៅរ៍

4:00 ល្ងាច: ការយកឈ្នះលើការភ័យខ្លាចនៃកុំព្យូទ័ររបស់ខ្ញុំដោយ Denice Westover ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ.



ថ្ងៃទី 30 ខែមករា

ថ្ងៃអាទិត្យ



ថ្ងៃទី ៣១ ខែមករា

ថ្ងៃច័ន្ទ



ថ្ងៃទី 1 ខែកុម្ភៈ

ថ្ងៃអង្គារ

ម៉ោង 10:00 ព្រឹក៖ Roots Magic 8៖ ប្រភព និងការដកស្រង់ដោយ Jeanne Koniuszy។ (បន្ទប់ពហុមុខងារ) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ។



ថ្ងៃទី 2 ខែកុម្ភៈ

ថ្ងៃពុធ



ថ្ងៃទី 3 ខែកុម្ភៈ

ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍

7:00 យប់: PHX East Valley Interest Group - កម្រិតមធ្យមទៅកម្រិតខ្ពស់ដោយ McKell Keeney ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ។



ថ្ងៃទី 4 ខែកុម្ភៈ

ថ្ងៃសុក្រ

1:00 រសៀល: ប្រទេសអង់គ្លេស- ចាប់ផ្តើមការស្វែងរករបស់អ្នកដោយ Denise Crawford ។ (ថ្នាក់រៀន) ចុះឈ្មោះនៅទីនេះ។